آخرين اخبار

«دریا و ماهی پرنده» در پردیس کوروش رونمایی می‌شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

فیلم سینمایی «دریا و ماهی پرنده» ساخته مهرداد غفارزاده چهارشنبه 10 دی‌ماه طی مراسمی برای اولین در پردیس کوروش به نمایش درمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی پروژه، مراسم رونمایی و فرش فیروزه ای فیلم سینمایی «دریا و ماهی پرنده» به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه کنندگی امیر پورکیان فردا شب با حضور بازیگران، عوامل و اصحاب رسانه در پردیس سینمایی کوروش برگزار خواهد شد. همایون ارشادی، نیوشا ضیغمی، نادر فلاح، امیرحسین رستمی، سیدجواد طاهری، علی اکبر صحرایی، ارشیا طالبی، محمد رحمانی، محمدحسین عدلی، یاشار حمیدزاده، مازیار نوروزی و محسن تمیزی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

این فیلم قرار است در بخش مسابقه فیلم فجر سال جاری به نمایش درآید و سازندگان فرم شرکت در جشنواره را نیز تکمیل کرده اند. ضمن اینکه فیلم برای حضور در جشنواره فیلم کودک و نوجوان نیز ارسال شده بود که بنا به دلایلی نامعلوم از بین فیلم های حاضر در این فستیوال کنار گذاشته شد. اتفاقی که باعث شده تهیه کننده پروژه در نامه ای انتقادآمیز این اقدام مسوولان جشنواره را به ناداوری و عدم حمایت از فیلم های بخش خصوصی متهم کند. ضمن اینکه پروانه نمایش نیز با گذشت چندین ماه همچنان صادر نشده و سازندگان با وجود رفع تمام اصلاحات وارده از طرف ارشاد هنوز موفق به دریافت پروانه نمایش نشده اند.پورکیان در واکنش به این اتفاق گفت: «با وجود رفع اصلاحات کامل وارده به فيلم، همچنان شوراي پروانه نمايش جواب منطقي به ما نمي دهد. با تمام اين اوصاف همچنان متعجبيم که فيلم با چه مشکلي مواجه است که صدور پروانه نمايش آن تا اين اندازه به تأخير افتاده است. ضمن اینکه متأسفانه در طي اين يکسال به دليل نبود پروانه نمايش نتوانستيم «دريا و ماهي پرنده» را در هيچکدام از جشنواره هاي بين المللي که خواهان فيلم نيز بودند شرکت دهیم و اين ضربه بسيار بزرگي به فيلم وارد کرد».

«دريا و ماهي پرنده» که مضموني اجتماعي دارد به طور مشترک توسط مهرداد غفارزاده و اکبر روح به نگارش درآمده و محصول موسسه هنري خانه فيلم پروان است.

افزودن نظر

در مورد مطلب فوق نظر خود را بيان نماييد.


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

اخبار «دریا و ماهی پرنده» در پردیس کوروش رونمایی می‌شود