آخرين اخبار

فیلم جدید غفارزاده آخرین مراحل فنی خود را طی می کند/ بکارگیری انیمیشن به شاعرانگی اثر کمک کرده است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

مهرداد غفارزاده گفت: فیلم سینمایی «دریا و ماهی پرنده» آخرین مراحل فنی خود را طی می کند و هفته آینده آماده نمایش خواهد شد.

 

مهرداد غفارزاده کارگردان سینما در گفت وگو با خبرنگار سینماپرس در مورد آخرین اخبار از فیلم سینمایی «دریا و ماهی پرنده» اظهار داشت: در حال حاضر امیر مهران در بخش کارهای انیمیشن و امیر توسلی مشغول ساخت آخرین مراحل موسیقی این کار است و فیلم هفته آینده آماده نمایش خواهد شد.

کارگردان «گیرنده» گفت : فضای انیمیشنی کار بسیار رضایت بخش است و به شاعرانگی کار افزوده است .

غفارزاده در ارتباط با امیر مهران و نوع همکاری وی توضیح داد : امیر مهران را از سال هشتاد ، در سریال « سه ، پنج ، دو » می شناختم، او در کارهای قبلی من در تلویزیون حضور داشت ، به کارش ایمان دارم و کارهای انیمیشنی او همیشه به دلم می نشیند .

وی گفت: امیر مهران یکی از با استعدادترین جوانان عرصه انیمیشن است .

غفارزاده همچنین درباره پروانه نمایش فیلم گفت: البته ما نسخه ای از فیلم را به وزارت ارشاد برای دریافت پروانه نمایش ارسال کرده ایم و پس از کسب مجوز برای اکران خصوصی این فیلم برای اهالی رسانه و منتقدان اقدام خواهیم کرد.

غفارزاده به ویژگی های کار خود اشاره کرد و افزود: این فیلم نسبت به سایر آثارم از فضای متنوع تری برخوردار است و امیدواریم رضایت مردم و منتقدان را نیز در پی داشته باشد.

برپایه این گزارش، فیلم سینمایی «دریا و ماهی پرنده» به موضوع نوجوانان بزهکار می پردازد . فیلمنامه این فیلم به طور مشترک توسط مهرداد غفارزاده و اکبر روح نوشته شده است و محصول موسسه هنری خانه فیلم پروان است.

عوامل ساخت این فیلم عبارتند از: تهیه کننده: امیر پورکیان، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری،صدابردار: هادی افشار ،مدیر تولید: فریبا سادات خلیلی، طراح صحنه ولباس: قاسم ترکاشوند، طراح گریم: الهام اطیابی، مدیر تدارکات: توکاج گودرزی، برنامه ریز: مهدی آقایی، دستیار اول کارگردان: حمید رضا غفارزاده، دستیار برنامه ریز: سحر زرندی، دستیار دوم کارگردان: نوید صلاحی، دستیار سوم کارگردان: مازیار نوروزی، عکاس: علی احسانی، فیلمبردار پشت صحنه: پیام نصیری، دستیار تهیه کننده: حسین الماسی، مسئول امور مالی و حسابداری: علیرضا بختیاری. نیوشا ضیغمی، همایون ارشادی، امیر حسین حسین رستمی، نادر فلاح ، علی اکبر صحرایی و ارشیا طالبی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

برپایه ابن گزارش، «دریا و ماهی پرنده» پس از فیلم سینمایی «گیرنده» دومین تجربه مهرداد غفارزاده در مقام کارگردان است

افزودن نظر

در مورد مطلب فوق نظر خود را بيان نماييد.


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

اخبار فیلم جدید غفارزاده آخرین مراحل فنی خود را طی می کند/ بکارگیری انیمیشن به شاعرانگی اثر کمک کرده است