آخرين اخبار

"دریا و ماهی پرنده" به دنبال بازیگر/ فیلمی درباره مشکلات نوجوانان بزهکار

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

مهرداد غفارزاده تا 20 روز دیگر فیلم سینمایی "دریا و ماهی پرنده" را جلوی دوربین می‌برد.

مهرداد غفارزاده کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که پیش‌تولید فیلم سینمایی "دریا و ماهی پرنده" آغاز شده است، گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده این فیلم سینمایی 20 روز دیگر جلوی دوربین مرتضی غفوری می‌رود. در حال حاضر لوکیشن مورد نظر برای ساخت این فیلم سینمایی در محله دارآباد تهران انتخاب شده و مشغول انتخاب بازیگران مورد نظر در این فیلم سینمایی هستیم.

وی درباره داستان فیلمش توضیح داد:‌ "دریا و ماهی پرنده" داستان یک نوجوان ناشنوا است که در کانون اصلاح و تربیت به سر می برد تا دوره محکومیت را سپری می کند. در این فیلم سینمایی قرار است 50 نوجوان به عنوان بزهکار حضور داشته باشند.

غفارزاده با اشاره به اینکه تمام بازیگران نوجوان در این فیلم سینمایی نابازیگر هستند، توضیح داد: برای بازیگر نقش اصلی به دنبال یک نوجوان ناشنوا هستیم به همین دلیل به مدارس و مکان‌هایی که دانش آموزان حضور دارند، می‌رویم تا بازیگر مورد نظر برای این بخش را انتخاب کنیم.

کارگردان فیلم سینمایی "گیرنده" با اشاره به اینکه تمام داستان فیلم سینمایی "دریا و ماهی پرنده" در یک لوکیشن فیلمبرداری می شود، بیان کرد: در این فیلم سینمایی علاوه بر نابازیگران، از چهره شناخته شده سینما نیز استفاده خواهیم کرد.

غفارزاده در پایان با اشاره به این مطلب که فیلمنامه این فیلم سینمایی به صورت مشترک توسط او و اکبر روح نوشته شده است، گفت: تحقیق و نگارش "دریا و ماهی پرنده" سه ماه به طول انجامید و نزدیک به پنج بار بازنویسی شد. این فیلم سینمایی قرار است در جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در سال آینده اکران شود.

افزودن نظر

در مورد مطلب فوق نظر خود را بيان نماييد.


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

اخبار "دریا و ماهی پرنده" به دنبال بازیگر/ فیلمی درباره مشکلات نوجوانان بزهکار